Gegužės 9 d. – praktinis seminaras apie mažos vertės viešuosius pirkimus

Gegužės 9 d. – praktinis seminaras apie mažos vertės viešuosius pirkimus

Gegužės 9 d. kviečiame į praktinį seminarą Vilniuje tema „Kaip vykdysime mažos vertės viešuosius pirkimus nuo 2017 m.?“ Seminaro metu sužinosite apie mažos vertės pirkimų reglamentavimo pakeitimus bei įgysite praktinių žinių, kaip atlikti elektroninius pirkimus centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje CVP IS. Seminarą ves žinomas viešųjų pirkimų ekspertas, patyręs lektorius, teisininkas Algirdas Radušys. Registruokis dabar: https://goo.gl/forms/0bDGAwS6CDhB87Lg1.

Nuo liepos 1 d. įsigaliojus naujajai viešųjų pirkimų įstatymo redakcijai, iš esmės keičiasi supratimas, kaip teisingai atlikti mažos vertės pirkimus. Nuo šiol mažos vertės pirkimus reglamentuos ne perkančiosios organizacijos pasitvirtintos taisyklės, o viešųjų pirkimų tarnybos patvirtinta privaloma tvarka.

Seminaras aktualus vykdančioms mažos vertės pirkimus perkančiosioms organizacijoms bei juose dalyvaujantiems tiekėjams. Mažos vertės viešuoju pirkimu laikomas supaprastintas pirkimas, kai prekių ar paslaugų pirkimo numatoma vertė yra mažesnė kaip 58 000 eurų, o darbų pirkimo numatoma vertė mažesnė kaip 145 000 eurų.

 

Seminaras vyks: Vilniuje – 2017 m. gegužės 9 d. A.P. Kavoliuko g. 2A, Konferencijų centre „Žalioji salė“
(automobilius prašome parkuoti „Green hotel“ viešbučio aikštelėje. Konferencijų centras yra kitoje Sietyno gatvelės pusėje, žr. žemiau esančiame žemėlapyje)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.